Każdy człowiek powinien znaleźć motto, którym będzie kierował się przez całe życie. Moje powstało już we wczesnym dzieciństwie. Zawdzięczam je mojemu tacie, który często powtarzał:

„Znajdź sobie taką pracę, abyś nigdy nie musiała pracować, aby była to Twoja pasja a nie praca”

Jego słowa mocno wpłynęły na późniejsze decyzje i kroki, które podejmowałam w życiu zawodowym. Moja pasja stała się moją pracą. Miłość do ludzi i chęć poprawiania ich wizerunku oraz podnoszenia poczucia własnej wartości. Wszystko to znalazłam w makijażu permanentnym.

Aleksandra Górecka – Prezes „ELITE” Polskiego Stowarzyszenia Linergistek. Właściciel Międzynarodowego Instytutu Makijażu Permanentnego i Europejskiej Akademii Szkoleniowej. Mistrzyni Świata w makijażu permanentnym ust (PMU) prestiżowej PhiBrows Branko Babic Academy. Prekursor nowoczesnych technik trójwymiarowego makijażu permanentnego Shadelicious i Shadelicious SUPREME.

Mistrz, trener zaawansowanych technik makijażu permanentnego w teorii i praktyce. Wiedzę zdobywała w najlepszych ośrodkach szkoleniowych, na kongresach i sympozjach medycznych w Polsce i na świecie m.in. w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Mediolanie, Brukseli, Szwajcarii, Amsterdamie, Oslo, Monachium, Rzymie.

Z powodzeniem prowadzi kursy dla osób początkujących, jak i zaawansowanych linergistów oraz trenerów. Jej autorskie programy treningowe bazują na rozbudowanej części praktycznej, ćwiczeniach z zakresu kolorymetrii oraz teorii koloru jak również nauce obsługi Klienta.

Dzięki wrodzonej precyzyjności i zamiłowaniu do poprawiania urody, w centrum moich zainteresowań pojawił się makijaż permanentny. Aby zgłębić jego tajniki, musiałam zdobyć wiedzę z dziedzin kosmetyki, kolorymetrii i wizażu.

Szczególnie koncentruję się na subtelnych cechach ludzkiej twarzy i jej osobistym pięknie.

Specjalizuję się w najnowszych metodach 3D z zakresu makijażu permanentnego, uzyskując jak najbardziej naturalny efekt podkreślający indywidualne piękno człowieka i ukrywający mankamenty, które każdy z nas posiada. Ponadto prowadzę owocną współpracę z doskonałymi lekarzami chirurgii plastycznej i dermatologami.

 

Swoim dziesięcioletnim doświadczeniem chciałam się podzielić z innymi, dlatego otworzyłam Akademię Szkoleniową, w której szkolę przyszłe profesjonalistki w dziedzinie makijażu permanentnego.

 

Oferuję jakość, rzetelność, profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego klienta. Dokładny wywiad z pacjentem pozwala mi na ustalenie jego oczekiwań, niezależnie od zabiegu – czy jest to korekta twarzy, technologia anty-age, depigmentacja blizn, bielactwo, brodawki, łysienie, rozszczep wargi itd. Z pełnym profesjonalizmem, a zarazem z empatią, podchodzę do klienta i wykonywanego zabiegu. Jestem nastawiona na jakość a nie ilość, dlatego poświęcam klientowi tyle czasu, ile jest potrzebne.

 

Jestem w stanie sprawić, by powieki, brwi czy usta moich pacjentów charakteryzowały się naturalnym wyglądem przy jednoczesnym wzmocnieniu i podkreśleniu rysów twarzy. Wygląd wpływa na nasze samopoczucie i powinniśmy wiedzieć, że wiele mankamentów można zniwelować, bądź całkowicie usunąć poprzez perfekcyjnie wykonane zabiegi wykonane w naszych gabinetach. Jestem szczęśliwa, kiedy mogę przyczynić się do poprawy stanu psychicznego klienta.

 

Wyniki mojej pracy są odzwierciedleniem moich prawdziwych zdolności artystycznych, jak i wizji co do wyeksponowania ukrytego piękna, które można wydobyć perfekcyjnie wykonanym zabiegiem lub korektą.

 

Oferuję makijaż permanentny oraz zaawansowane szkolenia w Instytucie Makijażu Permanentnego, którego działalność oparta jest na wiedzy i własnym doświadczeniu we wprowadzaniu nowatorskich technik 3D. Potwierdzeniem ukończonego kursu jest dyplom wraz z zaświadczeniem Ministerstwa Edukacji Narodowej i licencją Linergistki, co jest jednoznaczne z członkostwem w „ELITE” Polskie Stowarzyszenie Linergistek.

 

Największą satysfakcję sprawia mi uśmiech i zadowolenie moich pacjentów oraz absolwentów, którzy podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe w Akademii. Zapraszam do obejrzenia mojego portfolio z wykonanych zabiegów i skorzystania z szerokiej gamy usług świadczonych w Instytucie.

Nasze doświadczenie poparte jest wieloma certyfikatami.

Zakaz kopiowania oraz zapisywania obrazów.

ZADZWOŃ DO NAS:

+48 602 124 585