MIKROPIGMENTACJA SKÓRY GŁOWY – Jednodniowe szkolenie skierowane do fryzjerów

Mikropigmentacja skóry głowy jest metodą tuszowania braku owłosienia. Zabieg dedykowany jest kobietom i mężczyznom, chcących trwale wypełnić łysiejące miejsca. Zabieg polega na wprowadzeniu w skórę głowy pigmentu w kolorze odpowiednio dobranym do koloru włosów. Pigment utrzymuje się w skórze około 2 lat.

 

Nadmierne wypadanie włosów dotyka wiele osób. Szczególnie u mężczyzn w różnym wieku, wypadanie włosów często prowadzi do łysienia. Dobrze wykonana mikropigmentacja skóry głowy jest doskonałym sposobem na tuszowanie braku owłosienia, imituje krótko obcięte włosy, wyglądając przy tym bardzo naturalnie.

 

U kobiet częstą przyczyną wypadania włosów jest nie tylko wiek, ale i osłabienie włosów zbiegami farbowania itp. Cienkie, przerzedzone włosy są problemem wielu pań. Zabieg mikropigmentacji skóry głowy u kobiet pomaga optycznie zagęścić włosy, poprzez zacieniowanie „prześwitujących” miejsc pigmentem w odcieniu włosa.

 

Mikropigmentacja skóry głowy nie jest metodą leczniczą, ale jest bezpieczną, długotrwałą metodą imitacji włosa, stosowaną u mężczyzn i kobiet.

 

Szkolenie z mikropigmentacji skóry głowy kierujemy do aktywnych w zawodzie fryzjerów i linergistek, którzy pragną poszerzyć swoją ofertę usług o innowacyjny zabieg tuszowania łysiny.

Zakaz kopiowania oraz zapisywania obrazów.

ZADZWOŃ DO NAS:

+48 602 124 585