MASTERCLASS poziom II – KOREKTY I KAMUFLAŻE

MASTERCLASS poziom II –  szkolenie z zakresu korekt i kamuflażu źle wykonanego makijażu permanentnego. Stanowi ono idealną propozycję dla linergistów, którzy chcieliby podnieść swoje zawodowe kwalifikacje.   Kamuflaże i korekty to jedne z najtrudniejszych zabiegów w mikropigmentacji. Zabieg wykonuje się w celu poprawiania źle wykonanego makijażu, zbyt głęboko wprowadzonych barwników lub źle dobranych pigmentów. Często koniecznym jest przeprowadzenie od 2 do 4 zabiegów korygujących, jest to więc proces długotrwały. Za przykład błędów mogą posłużyć zbyt ciemne, sine, fioletowe lub czekoladowe usta, za wysoko narysowane kontury ust, nierówne brwi o sztucznych, nienaturalnych kształtach i kolorach, a także krzywe i źle osadzone kreski na powiekach.   Szkolenie MASTERCLASS poziom II – korekty i kamuflaże stanowi kolejny, bardzo ważny krok do zostania profesjonalnym linergistą. Wykonywanie zabiegów korekty i kamuflażu wiąże się z niezwykłą precyzją i odpowiedzialnością. W Międzynarodowym Instytucie Makijażu Permanentnego w profesjonalny sposób przekazywane zostają umiejętności z wykonywania tego typy zabiegów.

Szkolenie MASTERCLASS poziom II – korekty i kamuflaże, pozwala zgłębiać tajniki makijażu permanentnego w  zaawansowanym stopniu. Kursanci poznają sposoby wyciągania pigmentu za skóry, zasady stosowania kwasu Color Lift oraz metody kamuflaży za pomocą koloru. Szkolenie MASTERCLASS poziom II to kolejny krok do stania się mistrzem w wykonywaniu zabiegów makijażu permanentnego.

Szkolenie MASTERCLASS poziom II – korekty i kamuflaże prowadzone jest według autorskiego programu, utworzonego przez profesjonalnych trenerów i gwarantuje osobom, które je ukończyły, doskonałe przygotowanie do wykonywania zabiegów korekt i kamuflaży. Ponadto po ukończonym szkoleniu otrzymuje się certyfikat, który upoważnia do otworzenia własnego salonu na terenie Polski oraz wszystkich krajów Unii Europejskiej.

Szkolenie makijażu permanentnego oferowane przez Międzynarodowy Instytut Makijażu Permanentnego cechuje się dużą ilością ćwiczeń praktycznych (aż 90%) przeprowadzanych na modelkach Instytutu.

Dla osób, które zdobyły już wiedzę i umiejętności z  zakresu wykonywania korekt i kamuflaży, opracowane zostało kolejne szkolenie: mikropigmentacja medyczna.

PROGRAM KURSU
  DZIEŃ PIERWSZY
  • BHP
  • wyrównywanie niepożądanych asymetrii
  • kolorymetria
  • doskonalenie technik pigmentacji
  • szersze wprowadzenie w tajniki kamuflażu klasycznych błędów popełnianych w makijażu trwałym

  DZIEŃ DRUGI
  • analiza prac kursanta
  • omówienie trudności w dotychczas wykonanych zabiegach
  • korygowanie dotychczasowych błędów

  DZIEŃ TRZECI
  • możliwości użycia koloru w celu pozytywnych zmian wizerunku
  • wywabianie pigmentu
  • kamuflaż źle wykonanego makijażu permanentnego

Efekty mikropigmentacji medycznej utrzymują się od 3-5 lat.

Zakaz kopiowania oraz zapisywania obrazów.

ZADZWOŃ DO NAS:

+48 602 124 585