mystique-liner-cieniowana-kreska-3d

Mystique Liner – cieniowana kreska 3D

Kobiety od zawsze lubiły otaczać się aurą tajemnicy. Tyczy się to nie tylko kwestii charakteru, ale również, a może przede wszystkim, wyglądu. To co zakryte, wydaje się zawsze bardziej interesujące… Stąd panująca od wielu sezonów moda na smoky eyes. Permanentny również uległ temu trendowi proponując przydymioną kreskę, stylizowana na makijaż typu smoky.

Oferta naszego Instytutu wzbogaciła się ostatnio o makijaż permanentny kreski dekoracyjnej – cieniowanej. Ta autorska technika Aleksandry Góreckiej nosi nazwę Mystique Liner i jest skierowana do kobiet ceniących klasykę oraz najwyższą precyzję wykonania.

Mystique Liner to najdelikatniejsze wersja cieniowanej kreski 3D. Intensywna zaraz po zabiegu, po wyłuszczenie staje się subtelniejsza i dodaje spojrzeniu charakteru, podkreśla i wydobywa indywidualny kształt oka.

W swojej pierwotnej wersji kolorystyka kreski typu Mystique Liner 3D bazuje na czerni i szarości, jednak istnieje możliwość stworzenia jej w dowolnym kolorze, w zależności od upodobań i typu urody klientki.

przywracanie-piekna-przywracanie-wiary

Przywracanie piękna, przywracanie wiary

Rozszczep wargi (tzw. zajęcza warga) i rozszczep podniebienia  to wady rozwojowe  powstające we wczesnym okresie rozwoju zarodkowego. Nieprawidłowości te, występujące średnio raz na 400 urodzeń w Polsce, należą do najczęstszych wad rozwojowych u ludzi, stanowiąc przeszło 15% wszystkich wrodzonych deformacji.  Współczesna medycyna umożliwia leczenie operacyjne, które zwykle zostaje przeprowadzone we wczesnym dzieciństwie.
Usta po takim zabiegu często są zdeformowane oraz pozostaje na nich widoczna, nieestetyczna blizna. Taka sytuacja jest może powodować u pacjentów dyskomfort i uderzać w poczucie własnej wartości. Tu z pomocą przychodzi wiedza i umiejętności doświadczonego linergisty oraz tzw. pigmentacja medyczna rekonwalescencyjna. Pozwala ona między innymi na zatuszowanie blizn po plastyce rozszczepionej wargi oraz odtworzenie czerwieni wargowej. To jedna z najskuteczniejszych metod. Odpowiednio dobrany kolor barwnika przywraca skórze jednolity koloryt, rozbija i rozluźnia bliznę oraz poprawia kształt ust.
Istotą naszej pracy jest korekta niedoskonałości i eksponowanie naturalnego piękna naszych klientów. Czasem jednak zyskuje ona zupełnie inną, szalenie znaczącą wartość, gdyż oznacza możliwość niesienia pomocy pacjentom po skomplikowanych operacjach. Praktycznie natychmiastowa poprawa wyglądu bardzo pozytywnie wpływa na samopoczucie pacjenta, co podnosi niejednokrotnie jakość jego życia.

Światowe Stowarzyszenie Makijażu Permanentnego ELITE oraz Międzynarodowy Instytut Makijażu Permanentnego Aleksandry Góreckiej zachęcają do kontaktu osoby po operacji rozszczepionej wargi. Raz w miesiącu jedna z nich zostanie zaproszona na bezpłatny, poprzedzony konsultacją zabieg mikropigmentacji medycznej.
Przed zabiegiem chcielibyśmy poznać Twoją historię, w jaki sposób zmierzyłaś się z chorobą, kto Cię wspierał, jakie były etapy leczenia. Porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach i wspólnie zdecydujemy, co pragniemy osiągnąć. Każdy etap będzie omawiany z Tobą i przeprowadzany po uzyskaniu Twojej akceptacji. Mamy nadzieję, że osiągnięty rezultat zwiększy Twoje poczucie wartości i komfort życia. Zabieg nie będzie Cię nic kosztował, a Twoje zadowolenie będzie naszą największą satysfakcją.
Właśnie dlatego na symbol naszej akcji wybraliśmy wstążkę z serduszkiem: oferujemy Ci pomoc płynącą z naszych serc, żeby poprawić m.in. wygląd tzw. ”serduszka” ust, które ucierpiało w wyniku operacji rozszczepionej wargi.

Wszystkie osoby zainteresowane naszą akcją proszone są o kontakt mailowy. Piszcie na adres manager@aleksandragorecka.com. W treści wiadomości zawrzyjcie koniecznie krótką historię Waszego przypadku, jak również zdjęcia ust po operacji.

masterclass-iii-6-dniowy-kurs-podstawowy

MASTERCLASS III 6 dniowy kurs podstawowy

Kilkuletnia praca z naszymi słuchaczami, zarówno osobami początkującymi jak i zaawansowanymi, rozmowy, maile, dyskusje na portalach społecznościowych, skłoniły nas do delikatnego liftingu naszego kursu basic. Od listopada będziemy mieli przyjemność zapraszać Was nie na pięcio- ale sześciodniowe kursy.

Czym rożni się nowa wersja kursu od poprzedniej? Dodatkowy dzień postanowiłyśmy zadedykować zagadnieniom dotyczącym kolorymetrii oraz projektowania kształtu ust i brwi. Obie tematy są bardzo rozległe, a ich zgłębienie, a co najistotniejsze, pełne zrozumienie, wymaga nie tylko teoretycznego omówienia, ale przede wszystkim praktyki. Nasi uczniowie uczyć się będą tworzenia mieszanek kolorystycznych na zajęciach zupełnie innych niż te, które oferowane są w klasycznych kursach makijażu permanentnego.
Kolejną nowością jaka została wprowadzona do programu są dwa dodatkowe (poza mezoterapią mikroigłową) pokazy: niwelowania zmarszczek oraz usuwania blizn i rozstępów. Mają na celu pełną prezentację możliwości zastosowania sprzętu, na którym kursantki pracują podczas szkolenia, jak również poznanie rozległego spektrum działania w zakresie makijażu permanentnego. Pragniemy, aby spod naszych skrzydeł wychodziły wyedukowane, pewne siebie specjalistki, które są pewne swoich umiejętności i chcą się rozwijać.

Po dwóch dniach teoretycznych kursanci przechodzą już do praktyki, czyli pracy na modelkach. Pierwszy przeprowadzany przez nich zabieg to pigmentacja kreski na powiece górnej – zagęszczenie linii rzęs. Jest to nieskomplikowany zabieg podczas którego kursanci przyzwyczajają się do pracy na maszynie i ,co najważniejsze, na ludzkiej skórze. W dalszej kolejności uczymy dwóch technik makijażu brwi – cieniowanej Royal Shading i włoskowej Wild Volume. Znajomość obu metod gwarantuje umiejętność odpowiedniego doboru techniki pod konkretną klientkę, zwłaszcza, że wiele skór wymaga zastosowania cieniowania razem z metodą włoskową. Ostatni – szósty dzień to usta 3D Shadelicious. Podstawowa technika trójwymiarowa zakładająca cieniowanie kolorem z jednoczesnym wyraźnym zaznaczeniem konturu.

Szkolenie Masterclass III jest doskonałą ofertą dla osób, które chcą prowadzić własną działalność w zakresie makijażu permanentnego. Podczas kursu zdobywają one nie tylko wiadomości teoretyczne, ale przede wszystkim cenne, specjalistyczne porady od fachowców światowej klasy.

Masterclass III – czego się nauczysz?

 • Praktycznego podejścia do Klienta, prowadzenia wywiadu oraz doboru makijażu pod konkretną osobę.
 • Przygotowania stanowiska pracy.
 • Przeprowadzania zabiegu mezoterapii mikroigłowej.
 • Rozluźniania blizn.
 • Usuwania rozstępów i zmarszczek.
 • Makijażu kreski na powiece górnej – zagęszczenie linii rzęs.
 • Techniki cieniowanej brwi – Royal Shading.
 • Techniki włoskowej brwi – Wild Volume.
 • Konturu ust.
 • Cieniowania – Shadelicious usta 3D

Termin: 07-12.11.2016
Cena: 8500,00 zł
Zapisy: manager@aleksandragorecka.com, +48 602 124 585

lady-shadelicious

Lady Shadelicious

Lady Shadelicious

Lady Shadelicious to najsłodsza odsłona kultowych ust Shadelicious – autorskiej techniki Aleksandry Góreckiej. Cały czas pozostajemy w temacie cieniowania i budowania głębi, jednak tym razem to światło odgrywa główną rolę. Światło, a dokładnej rzecz ujmując, kąt jego naturalnego padania na usta.

Jeszcze nigdy makijaż permanentny nie był tak naturalny! Technika Lady Shadelicious bazuje na świetle, które na każdych wargach układa się inaczej. Zastosowanie metody Lady pozwala na wydobycie i podkreślenie indywidualnych cech pigmentowanych ust, jak również korektę wszelkich asymetrii i nierówności, poprzez zastosowanie pigmentów o różnym stopniu nasycenia barwy.

Dobór koloru, który zastosowany zostanie podczas zabiegu uzależniony jest od czerwieni wargowej ust Klientki. To ona stanowi punkt wyjścia do tworzenia odpowiedniej mieszanki pigmentów i ma wpływ na efekt końcowy zabiegu.

Cechy metody Lady Shadelicious:

 • pierwszeństwo dla naturalności
 • podkreślenie i rozświetlenie ust
 • subtelny efekt powiększenia
 • wyrównanie asymetrii ust poprzez modelowanie za pomocą nasycenia lub temperatury koloru
 • indywidualny i niepowtarzalny makijaż bazujący na kącie padania światła na skórę warg
 • cieniowanie kolorami

Technika Lady Shadelicious dedykowana jest kobietom ceniącym naturalność i perfekcyjny wygląd w każdej sytuacji. Doskonale poczuje się w niej pełna pozytywnej energii dziewczyna, chcąca być uśmiechniętą i pewną siebie na każdym kroku. Piękne, wymodelowane i rozświetlone usta są teraz na wyciągnięcie ręki.

Lady to jedna z trzech odsłon trójwymiarowego makijażu ust. Nasze Klientki mogą wybierać, w zależności od oczekiwanego efektu, między klasycznym Shadelicious, intensywnym SUPREME a naturalnym i rozświetlonym Lady Shadelicious.

Zakaz kopiowania oraz zapisywania obrazów.

ZADZWOŃ DO NAS:

+48 602 124 585